تاریخچه شرکت بوش 2

ادامه نوآوری ها نیزرمز ماندگاریشان گردیده است :
در سال 1909 ارائه اولین محصولات خارجی در‌ایالات متحده آمریکا آغاز شد و شرکت بوش در سال 1913 اولین تولید کننده ماشین با سیستم برقی کامل بود. ماشین اصلاح، در سال 1928 به عنوان اولین ابزارآلات برقی بوش وارد بازار شد و سبب اختراع موارد دیگری نیز گردید.
بوش که در سال 1933 با یخچال خود، طلایه دار خط تولید وسایل خانگی جدید بود، اولین دریل برقی را در سال 1932 و اره عمودبر را در سال 1946 وارد بازار کرد.‌این اختراعات پایه و اساس طیف گسترده‌ای از ابزارها و لوازم برای انواع کاربردهای ماشینی را فراهم ساخت، در حالی که راه حل‌هایی کامل و جامع برای صنعت، تجارت و بازار لوازم خانگی و نیمه صنعتی‌ایجاد کرد.
در سال 1952 لوازم آشپزخانه، لوازم خانگی و نیمه صنعتی و لوازم هیدرولیک بر طیف محصولات اضافه شد و عایق‌های حفاظتی به منظور فراهم‌سازی حداکثر ‌ایمنی برای کاربر یا مصرف‌کننده معرفی گردید.
دو سال بعد، مقدمات ارائه محصولات بوش در مکان‌های جدیدی در استرالیا، برزیل و هندوستان فراهم شده و در سال 1965 لوازم آشپزخانه بوش برای فروش فوق‌العاده گذاشته شد و در سال بعد طیف ابزارهای برقی به بازار لوازم خانگی و نیمه صنعتی راه پیدا کرد.
منبع روزنامه  دنیای اقتصاد کوشان غلامی

/ 0 نظر / 10 بازدید